company_logo

Programista PHP - specjalista PrestaShop

Szybka rekrutacja
microphone_icon

Zdalna rekrutacja

office_icon Creativium 1-9

Opis stanowiska

Poszukujemy Webdevelopera PrestaShop. Praca zdalna lub w biurze w Łańcucie!

Jakie będą zadania:
-programowanie sklepów i stron internetowych
-uczestnictwo w fazie analizy, tworzenia i rozbudowy sklepów internetowych
-optymalizacja i tworzenie integracji z ERP-em, itp. -kontakt z klientami i partnerami biznesowymi
-tworzenie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz: -dobra znajomości PrestaShop
-dobra znajomości PHP 7
-dobra znajomości MySQL
-doświadczenie przy tworzeniu sklepów internetowych
-umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność
-postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji -umiejętność pracy w zespole Dużymi atutami będą:
-przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych
-dobra znajomość współczesnego użycia HTML / CSS / JavaScript / XML
-umiejętność cięcia i kodowania materiału graficznego do HTML + CSS zgodnie z W3C
-znajomość optymalizacji stron internetowych pod kontem SEO i UX
-znajomość pracy z systemami kontroli wersji GIT/SVN
-Znajomość WordPress oraz Wordpress WooCommerce

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-możliwość pracy zdalnej w 100%
-pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
-stabilne zatrudnienie na pełen etat
-wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
-Niezbędne narzędzia do pracy mobilnej ( laptop,telefon)
-Darmowy pakiet szkoleń wstępnych

Technologie dodatkowe i metodologie

Code Review

GitHub

Issue Tracking

Jira, GitHub

Management

Kanban

Version Control

GIT, SVN

Umiejętności

Praca w zespole

Rozwiązywanie problemów

Logiczne myślenie

Warunki i system pracy

UoP

Nie podano

JESTEŚMY NA RYNKU PONAD 12 LAT Projektowanie stron i sklepów internetowych jest naszą wieloletnią pasją.

Jesteśmy agencją interaktywną składającą się z kilku precyzyjnie wyselekcjonowanych osób "do zadań specjalnych". Istniejemy na rynku już od ośmiu pięknych i owocnych lat. W tym czasie wiele się nauczyliśmy, co nie oznacza jednak, że zaprzestaliśmy tej praktyki. Ciągłe pogłębianie wiedzy stanowi naszą prawdziwą siłę. Siłę, którą pożytkujemy na pracę z klientami. A tych mamy z wysokiej półki.

Korzyści

thick-icon

Doświadczony zespół

thick-icon

Stawiamy na team work

thick-icon

Mówimy sobie po imieniu

thick-icon

Brak wyścigu szczurów

thick-icon

Płaska struktura organizacji

thick-icon

Otwartość na testowanie rozwiązań

Benefity

Rozwój

thick_small_icon

Płatne szkolenia

Udział w konferencjach

Udogodnienia

Parking dla samochodów

Parking dla rowerów

Sprzęt

System operacyjny

Windows

Linux