company_logo

iOS Developer

Szybka rekrutacja
microphone_icon

Zdalna rekrutacja

office_icon Autenti sp. z o.o. Kraków 10-49

Opis stanowiska

Nasza webowa platforma pozwala przedsiębiorcom uwolnić potencjał drzemiący w technologicznej rewolucji i użyć jej dla wzrostu biznesu. Żeby klienci mogli w pełni cieszyć się wolnością prowadzenia swojego interesu, zamierzamy dostarczyć im mobilną wersję Autenti. Jako iOS developer będziesz mieć okazję uczestniczyć w budowie aplikacji mobilnej na urządzenia obsługujące iOS.

Umiejętności

Praca w zespole

Rozwiązywanie problemów

Logiczne myślenie

Warunki i system pracy

B2B

15,0k - 19,0k PLN

BRUTTO / msc

UoP

14,0k - 17,0k PLN

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym.

Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan. Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że digitalizacja rynku to szansa na uproszczenie życia. Co więcej, podpisywanie dokumentów online oznacza mniejsze zużycie papieru i ochronę drzew. Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu

Korzyści

thick-icon

Płaska struktura organizacji

thick-icon

Elastyczne godziny czasu pracy

thick-icon

Mały zespół

thick-icon

Otwartość na testowanie rozwiązań

Benefity

Bonusy finansowe

thick_small_icon

Program poleceń pracowniczych

Inne

Prysznic

Benefity żywieniowe

Pakiet medyczny

Dla pracownika

Dla rodziny

Pakiet sportowy

Rozwój

Biblioteka firmowa

Płatne szkolenia

Dofinansowania nauki języków obcych

Udogodnienia